Swinoujscie, Poland
10 lipca 2020

„Fajna Polska” już w niedzielę! Oglądajcie nas! 

Wyspy Możliwości to nie tylko piękne miejsca, ale przede wszystkim wspaniali ludzie. Ich historię poznacie w programie „Fajna Polska”. Emisja w TV Polonia już w niedzielę (12 lipca) o g. 14:15. Koniecznie zarezerwujcie sobie czas!

Czy wiecie, że na naszych wyspach powstała jedna z najsłynniejszych szant „Gdzie ta Keja” i od lat mieszka jej twórca Jerzy Porębski? Ze świnoujskim archipelagiem związał swoje życie Tadeusz Zieliński, jeden z najbardziej znanych polskich pisarzy ikon. To tutaj powstają przepiękne zdjęcia Krzysztofa Chomicza, na plaży można trenować karate, a tutejsze zabytki skrywają wiele niezwykłych tajemnic. Wszystko to obejrzymy wraz z dziennikarzami Telewizji Polskiej.  

„Fajna Polska” to program turystyczno-lifestyle’owy, w którym dziennikarze Telewizji Polskiej odwiedzają różne regiony Polski, rozmawiają o polskiej kulturze i o tym z czego Polska słynie na świecie. Kamera programu odwiedziła m.in. wyjątkowych i ciekawych mieszkańców wysp, a wraz z nimi niezwykłe i piękne miejsca w Świnoujściu. Ptaszki ćwierkają, że powstał jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy odcinek, popularnej serii! 

Świnoujście to Wyspy Możliwości!