Swinoujscie, Poland
14 lipca 2020

Nasze wyspy odwiedził Travelist!

Kampania promocyjna „Wyspy Możliwości” trwa! Agnieszka Podulka, specjalista od social media i Anna Kędzierska, redaktor magazynu Travelist są już w Świnoujściu i poznają nasze wysp. Jak spędzić czas aktywnie, blisko przyrody, gdzie pójść z rodziną, gdzie zjeść i czego absolutnie nie można pominąć będąc w Świnoujściu – na te i inne pytania odpowiedzą w podcaście, relacjach w profilach społecznościowych i w artykule, który ukaże się w magazynie Travelist.

– Chcę spojrzeć na Świnoujście oczami turysty. W materiałach będziemy używać m.in. pięknych zdjęć wykonanych przez naszego fotografa. Chcemy pokazać uroki Świnoujścia i regionu w ramach kampanii „Poznaj Polskę z Travelist”. Dla branży turystycznej nastał szczególny czas, a my chcemy zachęcić turystów, żeby poznawali uroki naszego kraju. Współpracujemy z blogerami i influencerami, którzy relacjonują swoje pobyty w hotelach zwracając uwagę na kwestie bezpieczeństwa – mówi Agnieszka Podulka.

Artykuł dotyczący Świnoujścia napisze redaktor Anna Kędzierska. Odpowie w nim m.in. jak spędzić czas aktywnie, gdzie dobrze zjeść i wskaże atrakcje, których absolutnie nie można pominąć będąc na naszych wyspach.

– Ale opowiem także o miejscach poza utartym szlakiem. Nie będzie to sucha wiedza. Będziemy pływać kajakami, spróbujemy kitesurfingu, poopalamy się na złocistym piasku, odwiedzimy forty, wdrapiemy się na najwyższą latarnię morską nad Bałtykiem. Chcemy doświadczyć jak najwięcej – dodaje Anna Kędzierska.

Zachęcamy do śledzenia relacji Travelist.pl:

https://www.instagram.com/travelist.pl/?hl=pl

https://www.facebook.com/TravelistClubPL/

Artykuł wkrótce będzie można przeczytać na stronie:

Strona Główna

Podcast ukaże się na dniach tutaj:

https://open.spotify.com/show/0zNDEjP1GGoV0QiNcboNYK?emst=OV0D2poioO_4_1874212_7&fbclid=IwAR355jilTaSoJxwXE12yqZ93PIE6jsMLmmXm4PXyXtTK12f-BgNBbRL4E8U

Świnoujście to Wyspy Możliwości!